شرایط و قوانین

فروشگاه موسیقی آنزان برای جلب رضایت مشتریان عزیز، مهلت هفت روزه برای بررسی محصولات فروشگاه را در دستور کار خود قرار داده است.

“این امکان شامل تمامی محصولات نمی شود از قبیل موارد مصرفی مانند سیم و… .”

“موارد مصرفی در صورت استفاده نشدن و سلامت فیزیکی محصول قابل برگشت می باشند.”

پیگیری مرسولات پستی تنها دو هفته پس از ثبت سفارش قابل پیگیری است و پس از این مدت فروشگاه موسیقی آنزان هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت ‌های پستی و باربری است.

بازه زمانی تحویل مرسولات پستی به مشتری با پست سفارشی بین ۲ تا ۱۰ روز کاری است.

امکان ارسال مرسوله بیشتر از یک متر و بیشتر از پنج کیلوگرم با پست وجود ندارد.

امکان هماهنگی تلفنی در مرسوله های پست و تیپاکس وجود ندارد.

ارسال سفارشات با تیپاکس و چاپار رایگان نیست و پس کرایه می باشد و در محل توسط شرکت مربوطه دریافت می‌گردد. ( ارسال سفارشات بالای مبلغ 5 میلیون تومان رایگان‌ می‌باشد.)

سازهای دیجیتال و پیانو امکان بازگشت و مرجوعی ندارد.

هزینه حمل و نصب پیانو بر عهده مشتری می‌باشد.

سازهای بادی امکان بازگشت و مرجوعی ندارد.

خریدهای بالای یک میلیون تومان روز بعد از سفارش برای مشتری ارسال خواهند شد .

شرایط بازگرداندن کالا

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۲ روز پس از دریافت کالا، به فروشگاه اطلاع داده شود.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان ۲ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود.

– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده ‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد:

– وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به فروشگاه از طریق تلفن اطلاع داده شود.

– عکس محصولات به خصوص سازهای دست ‌ساز، جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب ‌سایت است.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی پس از ۴۸ ساعت خرید، به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینگ، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد، حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد می تواند سفارش خود را لغو نماید.

همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:

– قبل از ارسال سفارشات، سلامت بسته ‌بندی و ظاهری ساز در ۲ مرحله (در فروشگاه و انبارداری) بررسی می‌شود. و بعد از تایید برای مشتریان ارسال می‌شود. در صورت آسیب دیدگی، شکستگی، یا پارگی بسته‌بندی مسئولیت این اتفاق به عهده‌ی شرکت ‌های باربری و پستی می‌باشد و فروشگاه آنزان هیچ مسئولیتی را به عهده نمی‌گیرد.

– کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه فاکتور به فروشگاه ارسال شود.

– قبل از تحویل کالا مشتری باید سلامت بسته بندی و شکل ظاهری سفارشات را بررسی کند . مشتری می‏‌تواند از تحویل‌ گرفتن مرسوله آسیب دیده خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه بازگردانده شود. از تحویل بسته‌های مخدوش و باز شده پستی خودداری فرمایید، در غیر این صورت موسیقی آنزان هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

شرایط گارانتی

به منظور استفاده از خدمات گارانتی، ارائه ضمانت‌ نامه الزامی می‌باشد (ضمانت نامه در فاکتور خرید ثبت می گردد).

ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی از قبیل کاور ، سیم ، گوشی ، خرک و دیگر متعلقات نمی شود.

شرایط گارانتی هایی که توسط هر شرکتی به غیر از فروشگاه موسیقی آنزان ثبت شده است در کارت گارانتی و صفحه خود آن شرکت موجود می باشد.